test osobowości on line

Test osobowości on line

Test osobowości on line - Test Mirror.

Test osobowości on line Mirror jest wszechstronnym testem osobowości mającym na celu dostarczenie diagnoz psychologicznych ludziom zainteresowanym swoja duchowością. Dzięki wypełnieniu testu Mirror osoby mają okazję do poznania siebie pod względem ośmiu cech osobowości oraz skorzystania z doradztwa w kwestii finansów, ubezpieczenia się oraz dwojakiego rodzaju aktywności: aktywności zawodowej i aktywności w czasie wolnym. 

Test osobowości jakim jest Test Mirror jest wyjątkowym testem. Jego prostota użytkowania i sposób wypełniania sprawia, że diagnoza psychologiczna testem jest szybka i bardzo prosta. Test osobowości on line Mirror jest testem obrazkowym. Osoby mające problemy z czytaniem, lub osoby starsze mogą bez problemu wypełnić sprawnie ten test i poznać siebie. 

Test Mirror jest fantastycznym rozwiązaniem w kwestii doradztwa zawodowego oraz może stanowić wspaniały załącznik do CV przy stawianiu pierwszych kroków w karierze zawodowej. Dzięki wielowymiarowej i rzetelnej analizie cech osobowości, wyniki Testu Mirror mogą być atutem przy składaniu aplikacji na różne stanowiska. 

Test osobowości on line - Jak działa i czego można od niego oczekiwać?

Test osobowości on line jest dobrym rozwiązaniem dla osób które chcą poznać siebie oraz porównać się na tle innych. Dla niektórych może to być przygoda w odkrywaniu swoich cech osobowości i życiu w zgodzie ze sobą, a dla innych może być to cenna podstawa do podejmowania decyzji o sobie. Przykładowo, na dzień dzisiejszy Test Mirror cieszy się niezwykłą popularnością wśród doradców zawodowych, którzy pracują ze swoimi klientami nad planowaniem ścieżki kariery i rozwoju zawodowego. Wyniki testu osobowości i sugestie pozwalają na podjęcie kroków i obraniu kierunków samodoskonalenia się i postawienia -pierwszych lub całkiem nowych- kroków w kierunku podjęcia odpowiedniej pracy. Poza doradztwem zawodowym Test Mirror jest wykorzystywany w szkołach i placówkach oświatowych przy doradzaniu młodzieży w wyborze kierunków dalszego kształcenia. Wiele osób młodych stoi przed dylematem wyboru uczelni wyższej lub kursów doszkalających. Test Mirror pomaga im w podjęciu tej ważnej decyzji. 

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z oferty proponowanej przez *Test Mirror. 

*Jedyny test osobowości on line w sieci, który spełnia naukowe standardy i jest zbudowany zgodnie ze sztuką Klasycznej Teorii Testów. 

 

mgr Konrad Hryniewicz

www.metodolog.pl